Symfonia Smaków - program do układania jadłospisów - abonament 12 m-cy

Cena: 280,00 zł 280.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis


Symfonia Smaków https://symfoniasmakow.eu/ to program do układania jadłospisów, wyliczający prawidłową kaloryczność posiłków, średnią ważoną, wskazujący na użyte składniki zawierające alergeny.

Cały system działa w chmurze można z niej korzystać za pomocą przeglądarki internetowej 24/7 z każdego urządzenia z dostępem do Internetu, bez konieczności instalowania jakichkolwiek programów.

Symfonia Smaków® to wyjątkowe, intuicyjne narzędzie, pozwalające na układanie zbilansowanych jadłospisów dla dzieci żłobkowych, przedszkolnych i szkolnych. Dedykowany jest placówkom oświatowym jak i firmom cateringowym.

Aplikacja pozwala spersonalizować wydruki z gramaturą, bez gramatury, według własnego uznania i samodzielnie określając, jakie elementy się na nich pojawią.

W Symfonii Smaków® można generować przygotowane jadłospisy do gabloty, dla Sanepidu, dla rodziców oraz listy zakupów w formacie PDF i pliku tekstowym Word.

Symfonia Smaków® korzysta z aktualnych i oficjalnych, norm żywieniowych dla populacji Polski zdefiniowanych i opublikowanych przez Instytut Żywienia i Żywności, znowelizowanych w roku 2020. W ten sposób ułożone jadłospisy będą odpowiednio zbilansowane i w pełni zgodne z obowiązującymi normami.

Przed podjęciem decyzji o zakupie, każdy klient może skorzystać z 3 dniowego, bezpłatnego trybu demo

https://symfoniasmakow.eu/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl